چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > بهره برداری از 20 پروژه شهرداری آستارا به مناسبت هفته دولت  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته دولت؛

بهره برداری از 20 پروژه شهرداری آستارا به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری ایرنا، شهردار آستارا روز یکشنبه در آیین افتتاح پروژه بهسازی میدان امام خمینی (ره) این شهر گفت: میدان امام خمینی (ره) آستارا با طراحی زیبا و آب نمای مخصوص خود یکی از طرح هایی است که باعث زیباسازی مبلمان شهری شده است.
علی کوهی افزود: آسفالت 11 کوچه اصلی و فرعی به همراه بهسازی میدان پرستار ، آسفالت و پیاده روسازی خیابان لاله ، شهید رجایی ، خلیل آباد و پارک بازی کودک از جمله پروژه های مهمی است که در هفته دولت به بهره برداری رسیده اند .
وی اضافه کرد: آسفالت به مساحت 76 هزار متر مربع و احداث جدول کانیوو به طول شش هزار و 700 متر از جمله اقدامات عمرانی است که در سطح کوچه ها ، خیابان و معابر اصلی و فرعی این شهر در سال جاری انجام شده است.
وی اظهار کرد: شهرداری آستارا امسال بخش اعظم درآمد خود را به اقدامات عمرانی میان مدت و بلند مدت اختصاص داده است.
کوهی با بیان اینکه تلاش شهرداری آستارا قدم برداشتن در جهت رفاه حال شهروندان است ، افزود: با توسعه خدمات گردشگری و پروژه های مهم عمران شهری ، بندر آستارا به قطب گردشگری و اقتصادی نمونه در منطقه تبدیل خواهد شد.
شهردار آستارا در ادامه گفت: طرح جامع شهری هر پنج سال یکبار مورد بازنگری قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، شهر آستارا جزو پنج شهر استان گیلان بود که از طرح جامع شهری برخوردار شد.
وی وسعت طرح فعلی جامع شهری آستارا را یکهزار و 400 هکتار عنوان کرد و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای چهارمین بار است که طرح جامع شهری آستارا مورد بازنگری در شورای عالی شهرسازی قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: در طرح جدید جامع شهری آستارا از ضلع شمال روستاهایی نظیر باغچه سرا ، خشکه دهنه و قلعه و از ضلع جنوب تا حوالی پلیس راه آستارا-تالش جزو محدوده شهری پیش بینی شده است که در صورت موافقت در شورای عالی شهرسازی اجرایی می شود.

لینک خبر: http://www7.irna.ir/gilan/fa/News/82207506/


١٠:١٦ - جمعه ١٢ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٨    /    تعداد نمایش : ٣١٠لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 390450 | بازدیدهای امروز: 54

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا