چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > بهره برداری همزمان از پروژه های عمرانی و عام المنفعه شهرداری بندر مرزی آستارا  چاپ        ارسال به دوست

دولت و ملت، امیدوار و استوار؛

بهره برداری همزمان از پروژه های عمرانی و عام المنفعه شهرداری بندر مرزی آستارا

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری ایسنا، «علی کوهی» شهردار بندر مرزی آستارا در آیین بهره برداری از این پروژه ها که به شکل همزمان در میدان امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: هفته دولت زمانی مناسب برای تبیین خدمات دولت و دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت بزرگ ایران می باشد.
وی با اشاره به موقعیت توریستی و گردشگرپذیر بودن آستارا و قرار گرفتن نام این شهر در میان 20 شهر گردشگر پذیر کشور، افزود: دست اندرکاران شهرداری آستارا با مدنظر قرار دادن ویژگی های منحصر به فرد این بندر مرزی، عملیات احداث و یا ساماندهی خیابان ها، معابر عمومی، میادین، پارک ها، تفرجگاه ها، فضاهای سبز و استراحت گاه ها را در دستور کار قرار داده اند.
کوهی ادامه داد: در همین راستا شهرداری بندر مرزی آستارا طرح های مهمی را در سرفصل های عمرانی و مبلمان شهری گنجانده است که شاهد بهره برداری تعدادی از پروژه های تکمیل شده به شکل همزمان هستیم.
وی در بخش دیگر سخنان خود به برخی از پروژه های قابل بهره برداری شهرداری در این روز اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این طرح ها مبلغی معادل 53 میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است.
شهردار آستارا اضافه کرد: عملیات بهسازی و زیباسازی میدان امام خمینی (ره)، عملیات احداث کانال، پیاده روسازی و آسفالت خیابان شهید رجایی، عملیات جدولکاری و آسفالت خیابان لاله (جنب دانشگاه آزاد اسلامی) و عملیات جدولکاری، پیاده روسازی و آسفالت خیابان امام علی(ع) (خلیل آباد) و پارک بازی کودکان در طرح سلامت دریای سفیر امید، از مهمترین طرح هایی می باشد که در این روز به بهره برداری رسید.
وی در ادامه با اشاره به برخی از طرح های در دست اجرای شهرداری، خاطر نشان کرد: اجرای نخستین فرش گل استان گیلان، عملیات احداث نخستین پارک اختصاصی بانوان غرب استان گیلان، عملیات احداث آسیاب آبی در میدان شهرداری و سایر پروژه ها نیز در دستور کار واحدهای مربوطه شهرداری قرار دارد.
وی در پایان تصریح کرد: تله کابین در استیل عباس آباد، دومین کمربندی در غرب شهر از باغچه سرا تا میدان شهدای گمنام، مسیر دوچرخه سواری در بخش جنوبی شهر، شهربازی، طرح دوم سلامت دریا و سایر پروژه ها در برنامه عمرانی میان مدت 5 ساله تدوین شده که مطالعات آن در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
در آیین بهره برداری از این پروژه ها، مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی و مسئولان نظامی و انتظامی و جمع کثیری از شهروندان حضور داشتند.

لینک خبر: http://gilan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=97982


١٠:٣٦ - جمعه ١٢ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ١٦٢    /    تعداد نمایش : ٤٢٤لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 390445 | بازدیدهای امروز: 49

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا