جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > ارتباط خبرنگاران با مجموعه شهرداری آستارا افزایش می یابد  چاپ        ارسال به دوست

ارتباط خبرنگاران با مجموعه شهرداری آستارا افزایش می یابد
معیتی:

ارتباط خبرنگاران با مجموعه شهرداری آستارا افزایش می یابد

«جواد معیتی» در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی های مطبوعاتی ، فرهنگی ، گردشگری و اقتصادی شهرستان مرزی بندر آستارا که در حاشیه برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات محلی استان های کشور بر پا شده است ، در بازدید از غرفه خبرگزاری ایسنا منطقه گیلان ، اظهار کرد : اطلاع رسانی از الزامات رشد و توسعه کشور است و بهره مندی از این اصل باید در دستور کار همگان قرار گیرد.
وی ادامه داد : توسعه همه جانبه بندر مرزی آستارا از سه دهه پیش و با برقراری ارتباط اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان از سر گرفته شد و این ارتباط با بهره برداری از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا به ایجاد رابطه با کشورهای حوزه حاشیه دریای خزر ارتقاء یافته است.
وی با بیان اینکه ورود خط آهن سراسری اروپا از هلسینکی فنلاند به خاک جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار به واسطه بندر مرزی آستارا محقق شد ، اضافه کرد : اتصال این خط آهن به خط آهن سراسری کشور نیز تکمیل کننده فعالیت های اقتصادی در شهرستان است که مستلزم عمران و آبادانی بیشتر این شهر مرزی خواهد بود.
معیتی در بخش دیگر سخنان خود بر افزایش ارتباط خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه فعال در بندر مرزی آستارا با مجموعه شهرداری تأکید کرد و افزود : از این طریق می توانیم شهروندان را بیش از پیش در جریان اقدامات بخش های مختلف شهرداری قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه برداشتن گام های رو به رشد و ترقی آستارا تسریع یافته است ، خاطر نشان کرد : برپایی نمایشگاه توانمندی های مطبوعاتی ، فرهنگی ، گردشگری و اقتصادی شهرستان ، تأثیر بسزایی را در همکاری همه جانبه دست اندرکاران فعال در عرصه های مختلف شهرستان دارد.
شهردار بندر مرزی آستارا در پایان به ساماندهی بازار میوه و تره بار و تغییر ماهیت این بازار برای برپایی نمایشگاه های مختلف اشاره کرد و یادآور شد : از این فضا که بالغ بر 90 غرفه دارد می توان به شکل شایسته ای بهره مند شد.


١٤:٣٩ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٥    /    تعداد نمایش : ٥١٩لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 457914 | بازدیدهای امروز: 80

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا