جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > توزیع عادلانه خدمات رفاهی و عمران شهری اولویت شهرداری آستارا است  چاپ        ارسال به دوست

توزیع عادلانه خدمات رفاهی و عمران شهری اولویت شهرداری آستارا است
شهردار آستارا:

توزیع عادلانه خدمات رفاهی و عمران شهری اولویت شهرداری آستارا است

جواد معیتی در گفتگو با خبرنگار مهر بر ایجاد زیر ساخت های شهری، خدمات به محلات مختلف شهر و نگاه بلند مدت و آینده نگر در اجرای طرح های عمرانی و زیباسازی شهری آستارا به عنوان یک شهر گردشگر پذیر کشور تاکید و اظهار کرد: شهر مرزی آستارا قابلیت ها و ظرفیت های زیادی دارد که باید با استفاده از این ظرفیت ها، به توسعه و آبادانی شهرستان کمک کرد.
وی با بیان اینکه نقش و همراهی مردم در افزایش درآمدهای قانونی و مستمر برای شهرداری آبادانی و عمران بیشتری را در پی خواهد داشت، افزود: رفع کاستی های مبلمان و بهبود منظر شهری به صورت زیربنایی و با حرکت در چارچوب قانون و انضباط مالی و کاری را در راستای رضایت و تحقق خواسته های شهروندان و مسافران عملیاتی می کنیم.
شهردار آستارا مشارکت مردمی را رمز توسعه پایدار شهری عنوان کرد و گفت: توجه به توسعه پایدار ضرورت برنامه ریزی شهری است.
وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها و خبرنگاران در توسعه و عمران شهری اظهار کرد: در قالب تعامل مشترک بین رسانه و مجموعه شهرداری آستارا می توانیم مردم را در حوزه شهری مشارکت پذیر تر کنیم.
معیتی تصریح کرد: رسانه ها و خبرنگاران به عنوان مشاوران مجموعه مدیریت شهری، سهم بزرگی در توسعه و عمران شهری و همچنین بعد نظارتی ایفا می کنند.
وی ادامه داد: از ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی قشر تلاشگر خبرنگاران و رسانه ها در راستای کمک به مسایل و مشکلات شهری بهره خواهیم برد.


١٤:٥٣ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٣لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 457950 | بازدیدهای امروز: 116

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا