جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > فرماندار به جد پیگیر اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل آستارا است  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار به جد پیگیر اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل آستارا است
معیتی:

فرماندار به جد پیگیر اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل آستارا است

شهردار آستارا با بیان اینکه فرماندار شهرستان آستارا به‌جد پیگیر اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل عباس‌آباد این شهرستان هستند، گفت: جذب گردشگر، ایجاد فرصت‌های جدید شغلی، پویایی اقتصاد شهرستان و درآمدزایی برای جوانان بیکار از جمله مزیت‌های اجرای این طرح است.
جواد معیتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل عباس‌آباد این شهرستان اظهار کرد: در خصوص تالاب استیل هدف شهرداری فقط بهسازی و زیباسازی اطراف تالاب برای جذب بیشتر گردشگر و شناسایی جاذبه‌های دینی شهر است.
شهردار آستارا با بیان اینکه از مواهب طبیعی این شهر استفاده بهینه‌ای نمی‌شود و مردم شهر آستارا نسبت به این امر گلایه‌مند هستند، تصریح کرد: تالاب استیل عباس‌آباد نیز یکی از این مواهب طبیعی است که بیش از این به محل انباشت لاستیک تبدیل ‌شده بود.
وی با اشاره به اینکه شهرداری آستارا با تمام قدرت این آمادگی را دارد که با رعایت تمام مسائل زیست‌محیطی طرح مذکور را اجرا کند، خاطرنشان کرد: از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، دو میلیارد و 500 میلیون ریال کمک بلاعوض جهت پیشبرد این طرح در اختیار شهرداری قرار گرفته است.
شهردار آستارا با تصریح براینکه در اجرای طرح مذکور نظر متخصصین و کارشناسان محیط‌زیست لحاظ شده است، بیان کرد: جذب گردشگر، ایجاد فرصت‌های جدید شغلی، پویایی اقتصاد شهرستان و درآمدزایی برای جوانان بیکار از جمله مزیت‌های اجرای این طرح است.
معیتی با تأکید براینکه فرماندار شهرستان آستارا به‌جد پیگیر اجرای طرح بهسازی در تالاب استیل عباس‌آباد این شهرستان هستند، افزود: طی روزهای آینده قرار است با حضور مدیران کل سازمان حفاظت محیط‌زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان از تالاب استیل بازدید میدانی صورت گیرد.


١٣:٣٨ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٠    /    تعداد نمایش : ٥٢٠لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 457941 | بازدیدهای امروز: 107

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا